Pomoc a služba lidem v nouzi

V této těžké a finančně náročné době, by mnoho lidí ocenilo mít vyšší plat nebo nějaký přístup k financím, aby dokázali uživit sebe a svou rodinu. Bohužel ne vždy, na to mají k dispozici finanční prostředky, a tak je pro nich těžké dopřát svým dětem vše, co skutečně potřebují. Doba je naštěstí i plná možností a jednou z nich je právě charita, která má na starosti zprostředkovat dary od lidí těm, kteří jsou v nouzi. Udělejte i vy službu lidem, kteří nemají nic a pokud můžete, pomozte jim žít lépe.
sestry-dvojčata

Dětské domovy každou pomoc uvítají

Není žádným pravidlem, že se rodiče dovedou postarat o své děti. Někteří rodiče své děti nechtějí, proto se ocitnou často v dětském domově, kde mají omezené možnosti a pocit, že o ně nikdo nemá zájem. Služba jakou je charita však dokáže těmto dětem dopřát i to, o čem by se jim ani nezdálo. Mnohdy to jsou hračky, které děti ocení a potěší ze všeho nejvíce a bohatě jim stačí k tomu, aby byli o kousek šťastnější.
africké děti
Co můžete i vy nabídnout dětem z domova?
·        STARÉ A NOVÉ HRAČKY(plyšáky nebo nějaké kreativní společné hry)
·        OBLEČENÍ VŠEHO DRUHU(nemusí být značkové ani zcela nové, pomoct můžete i málo nošeným oblečením, které je ještě v dobrém stavu)
·        KNIHY(dětem můžete nabídnout i knihy pro jejich psychický rozvoj a podporu čtení)
·        PENÍZE(neméně podstatné jsou i finanční dary, které jsou v jakékoliv výši opravdu potřebné)
·        VÝLET(pokud patříte k lidem, kteří nemají o finance nouzi, můžete podpořit dětské domovy i uspořádáním výletu – do Zoo, do DinoParku, do kina nebo divadla, atd.)